Her bayan ideal ve düzgün bir vücuda sahip olmak ister. Birçok bayanın fazla kilolarla mücadele etmesi kaçınılmaz bir sorundur. Eğer istediğiniz kiloya ulaşmak şu an için mümkün değilse daha zayıf daha naif görünebilmenin yolları da vardır.

Doğru kıyafet seçimi sizin daha zayıf görünebilmesine yardımcı olacaktır. Bir bayanın daha zayıf görünmesini sağlayacak stil oluşturacak öneriler ve kombinler işinize çokça yarayacaktır. İşte daha zayıf görünebilmenin yolları:

Kararsız kalıyorsanız tercihiniz siyah olsun:

Fazla kilolar nedeniyle kıyafet seçiminde zorluk çekiyorsanız mutlaka renk tercihiniz siyah olsun. Siyah kombinler her zaman olduğunuzdan daha zayıf gösterecektir. Ayrıca siyah renk her zaman daha şık ve rahat olmanızı sağlayacaktır.

Bacakları Midiler ile Gizleyin:

Özellikle bacak kısmında sorun yaşayan bayanlar için midi etek modelleri zayıf görünebilmek için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Üstelik midi etek birkaç sezonun trendi olarak vitrinlerde yerini almakta ve her yerde rahatça giyilebilir, daha cool bir görünüme sahip olmanıza yardımcı olur. Cool bir görünümün yanında vücudunuzun sıkıntı yaşadığınız yerlerini de oldukça rahat kapatabilirsiniz.

Volanlı etekleri Deneyin:

Çoğu bayanların sıkıntı yaşadığı kalça bölgelerinde fazlalıklar seçtiğiniz volanlı etek modeli en doğru tercih olacaktır. Daha stil bir görünüm de kazanmanıza yardımcı olan volan etek modeli rahat ve cool bir oluşturmaya yardımcı olacaktır. Volanlı etek modeli bel bölgesinin daha rahat bir şekilde daralmasını sağlar ve kalça bölgesindeki sıkıntının kapanmasına yardımcı olur. Şık, rahat ve zayıf bir görünüm için harika bir tercihtir.

Bel Genişliğini Gizleyen Elbiseler:

Zayıf bir görünüme sahip olabilmek için özellikle bel bölgesinde yer alan farklı renk geçişleri belinizi belli bir merkez haline getirecektir. Bele oturan elbise modellerinde bel kısmında mutlaka renk farklılıkları olması zayıf görünmeye yardımcı olacaktır.

Çizgileri mutlaka Deneyin:

2016 sezonun trendlerinden olan çizgili kıyafetler de kişiyi çok daha uzun daha şık ve daha zayıf gösterecektir. Ancak bu çizgilerin dikine ve ince olması gerekmektedir. İnce çizgisi olan komple çizgili bir elbise, pantolon, gömlek gibi kıyafetler oldukça zayıf görünmenize yardımcı olacaktır.

Yüksek Belden Vazgeçmeyin:

Çok şık ve rahat olan yüksek belli etek ve pantolonlarla birlikte yüksek kemer kombinasyonu kişiyi daha zayıf ve uzun göstermeye yardımcı olacaktır. Yüksek bel etek modelleri ise bacakların çok daha uzun görünmesine yardımcı olmaktadır.

Yırtık Jean Deneyin, öneriler:

Günü çok daha rahat bir görünüm ve sportif bir stil oluşturmak isteyenler için yırtık Jean kotları tercihi oldukça yerinde olacaktır. Yırtık jeanler bacak ve kalça bölgesindeki fazlalıkları çok kolay kamufle edebilmektedir.

Zayıf Gösteren Kıyafet Seçimleri
Summary
Zayıf Gösteren Kıyafet Seçimleri
Article Name
Zayıf Gösteren Kıyafet Seçimleri
Description
Zayıf Gösteren Kıyafet Seçimleri Kararsız kalıyorsanız tercihiniz siyah olsun
Author
Publisher Name
Ebe Çiğdem Çayır Doğum Koçu / Doula Danışmanlığı
Publisher Logo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir