Her bayan kendini güzel hissetmek ister ve eşsiz güzelliğe sahip olmak için elinden geleni yapar. Etkileyici, çekici bir güzellikle kendini sunmak ister. Bayanlar içinde minyon tipli olanlar ise istediği güzelliğe kavuşmak için çok zorlanırlar. İşte minyon tipli kadınlar için moda ve stil ipuçları:

 

Minyon Tipli Kadınlar için ayakkabı:

Minyon tipli bayanların güzelliğini ön plana çıkarabilmeleri, vurgulayabilmeleri için yapılacak ilk iş topuklu ayakkabı tercihidir. Minyon tipli bayanlar ayakkabı seçiminde kayışlı modellerin yerine klasik yüksek topuklu ayakkabıları tercih etmesi gerekmektedir. Bu ayakkabılar hem görsel olarak daha uzun boylu daha ince görünmelerini sağlayacak hem de bacaklara da uzun bir görünüm katacaktır. Ayakkabılarda ren olarak koyu tonlardan açığa, soluk tonlardan da parlağa doğru bir tercih yapmaları gerekmektedir.

 

Minyon Tipli Kadınlar için uygun giyim ve desenler:

Doğru ayakkabı tercihinden sonra ise uygun giyim ve desenlerden oluşan bir stil oluşturmak gerekmektedir. Minyon tipli kadınlar pantolonu anahtar desen olarak, dikey çizgilerden oluşan bluz, eşarp ve aksesuarla tercih etmelidirler. Seçtikleri kazaklar ise mutlaka V yakalı veya U yakalı olmalıdır.

Pantolonlar da ise düşük bel seçebileceğiniz gibi yüksek belli etek ya da pantolon da tercih edebilirsiniz. Tüm bunların yanında kalem eteklerde çok hafif diz üstü olanlar tercih edilerek istenilen şık, zarif bir görünüm kazandırabilir. Ayrıca boyu kalçaya kadar olan ceketler farklı, hoş ve şık bir stil oluşturabilmektedir.

 

Minyon Tipli Kadınlar için uygun aksesuar:

Bayanların vazgeçilmez bir parçası, kıyafetleri tamamlayan bir parçası olan aksesuarlarda minyon tipli kadınlar için asla gerdanlık ya da kısa kolye modellerini tercih etmemelisiniz. Büyük parçalı aksesuarlardan uzak durmalı, seçtiğiniz çanta modeli ise orta boyda olmalıdır.

 

Minyon Tipli Kadınlar için uygun renkler:

Minyon tipli kadınlar için seçilen temel desenler ile çeşitli giysi türleriyle birlikte seçilen renkler de monokrom olmalıdır. Yani tek rengin hâkim olduğu kıyafetlerdir. Örneğin beyaz bir eteğin üstüne yine beyaz bir gömlek kombini yapılmalıdır. Bunun yanında ayrıca siyahla beyaz uyumu da olabilmektedir. Siyah beyaz dikine çizgileri olan kıyafet kombini de oldukça uzun boylu ve şık gösterecektir.

 

Büyük beden minyon tipli kadınlar için stil ipuçları:

Büyük beden minyon tipli kadınlar için seçilecek kot, pantolon ile etekler yüksek belli olabilir. En başta siyah renk olmak üzere koyu mavi, kahverengi ve haki doğru renk tercihleridir. Bunların yanında şık topuklu bir ayakkabıyla boynunuza attığınız eşarp farklı ve şık bir görünüm kazandırabilir.

Minyon Tipli Kadınlar İçin Stil Önerileri
Summary
Minyon Tipli Kadınlar İçin Stil Önerileri
Article Name
Minyon Tipli Kadınlar İçin Stil Önerileri
Description
Minyon Tipli Kadınlar İçin Stil Önerileri ayakkabı giyim ve desenler uygun renkler
Author
Publisher Name
Ebe Çiğdem Çayır Doğum Koçu / Doula Danışmanlığı
Publisher Logo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir