Doğum öncesi danışmanlık hizmetimiz gebelik döneminde bilinmesi gerekenler, alkınması gereken eğitimler, kas egzersizleri, nefes egzersizlerini içermektedir. Doğum kadınların hayatında yaşadığı en özel anlardan biridir. Kadının hayatının bu en özel anlarını kapsayan gebelik sürecinde güzel anılara sahip olmak kadınların gelecek hayatındaki bakış açısını ve psikolojisini önemli ölçüde etkilemektedir. Doğuma iyi bir şekilde hazırlanmak gebenin doğum sonrası dönemi ve bebekli hayata geçişi kolaylaştırmaktadır. Bütün bu nedenlerden dolayı doğum öncesi danışmanlık gebeler için önem arz etmektedir. Doğum öncesi danışmanlık hangi hizmetleri içerir bunlardan bahsedelim.

Doğuma hazırlık sınıfı

Hamile pilatesi

Hamile yogası

Nefes egzersizleri

Aroma terapi

Masaj

Hipnozla doğum

Doğum öncesi süreci

Doğum öncesi danışmanlık hizmetinde yukarıda saydığımız eğitimlerden yalnızca biri, bir kaçı ya da hepsine katılabilirsiniz. Burada dikkat edilmesi gereken nokta sizitakip eden hekimin görüşlerini almanız. Tıbbi bir risk bulunuyorsa hamile pilatesi ya da yogası eğitimlerini vermemekteyim. Gebeyi çok yormadan , gebenin özelliklerini göz önünde bulundurarak kişiye özel danışmanlık oluşturmaktayım. Doğum öncesi danışmanlık hizmeti daha önce gebelik tecrübesi olsun ya da olmasın 2. 3. Gebeliklerdede alınabilir. Her gebelik kendine özgü ilerlemektedir. Doğum öncesi danışmanlığın bir diğer faydası gebelik ve doğuma ilişki,n süreçleri bilmekten ve profesyonel bir ebeyle çalışmaktan dolayı anksiyete düzeyi azalmaktadır. Gebeliğin kadın bedeni ve psikolojisi üzerinde hormonal değişimlerden kaynaklı etkileri olmakta ve etrafınızdaki kişiler tarafından gebenin problemli ya da kaprisli algılanmasına yol açar. Bu durum gebe kadının etrafındaki kişilerin bilgisizliğinden kaynaklanmaktadır. İstediğiniz taktirde bu süreçte sizinle birlikte olacak eşiniz, anneniz ve yakınlarınızla birlikte katılabilir etrafınızdaki kişilere farkındalık katabilirsiniz.  Doğum öncesi danışmanlık hizmeti almış olmanız stres düzeyini azaltır, keyifli bir gebelik geçirmenize sebep olur. Başkalarının gebelik ve doğum deneyimlerini dinleyerek stresinizi arttırmak yerine naçizane tavsiyem profesyonel bir ebeyle çalışmanız sizi mutlu edecektir. Doğum öncesi danışmanlık hizmeti bilgi almak için arayınız. telefon: 0541 808 91 38

Doğum Öncesi Danışmanlık Hizmeti İstanbul bölgeleri

İstanbul’un Doğum Öncesi Danışmanlık Hizmeti, Profesyonel Doğum Koçluğu Hizmeti İstanbul Doula Danışmanlığı, Doğuma Hazırlık Gebe Eğitimi Merkezi lokasyonları İSTANBUL, Ataşehir, Avcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Beşiktaş, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Beykoz, Çekmeköy, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Kadıköy, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Şişli, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu.

Summary
Doğum Öncesi Danışmanlık Doğum Koçu & Doula
Article Name
Doğum Öncesi Danışmanlık Doğum Koçu & Doula
Description
Doğum Öncesi Danışmanlık İstanbul telefon:0541 808 91 38 Doğum Koçu & Doula
Author
Publisher Name
Ebe Çiğdem Çayır Doğum Koçu / Doula Danışmanlığı
Publisher Logo