Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilir? Kombin ve Stil İpuçları Nelerdir?

Bu sezonun trendleri arasında bayanların üzerinde sıkça görülen çizgili gömlekler, elbiseler ve bluzlarla birlikte çok şık trikolar oldukça fazla ilgi görmektedir. Özellikle lacivert ile siyah beyaz renklerden oluşan kıyafetler bu sezonda hatta moda dünyasında yerini almıştır. Bu kıyafetleri 2016 yaz sezonunda oldukça sık görülecektir.

Bayanların daha şık ve zarif görünmelerini sağlayacak muhteşem kombinler ve ip ucaları işinizi çok kolaylaştıracaktır.

Moda blogcuları ile sokak modası tutkunları için vazgeçilmez bir trend olan sezonun trendi çizgili kıyafetler stil oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

Söz konusu ünlü modacılar, ünlü moda tasarımcılar olduğunda çizgili kıyafetlere eğilimler, yaklaşımlar görmekteyiz. 2016 ilkbahar sezonunda özellikle denizci motiflerini tekrar yaratılarak sezonun trendi haline getirilmiştir. Modacıların her zaman yaratıcı olması, hayal dünyalarının çok geniş olması karışık ve uyumlu bayanların kullanabileceği çizgili, ilginç ve farklı kombinasyonlar oluşturmaktadır.

Bu sezonun trendi olan her bayanın gardırobundan eksik olmayacak sokaklara damgasını vuracak giysi parçaları arasında cesurca, alışılmamış ve düzensiz çizgilere sahip kıyafetler söz konusu olacaktır. Her hangi bir sorun yaşamadan vücut şeklinize uygun, zorluk çekmeden, tarzınıza uygun, kişiliğinize uygun ceket, etek, gömlek ve pantolon modelleri bulabilmek oldukça mümkündür.

Daha şık daha cool bir görünüm için yatay ya da dikey çizgileri olan, her ölçüdeki şeritlerin birlikte kombinlendiği, istenilen her renkte mini ya da makro parçalarla birlikte giyilmesi muhteşem bir görünüm kazandıracaktır. Bu sezonun modasını, trendini nerede giyerseniz giyin kadınları çok daha büyüleyici, şık ve eşsiz yapacaktır.

Son yıllarda eskilere dönüş söz konusuyken çizgili kıyafetler de 70’li yıllardan ilham alınarak çok şık oluşabilen çizgili stiller oluşturulabilmektedir. Bu sezonun çizgili kıyafetleri rahat ve şık kombinasyonlar sizi daha büyüleyici yapabilmektedir.

Çizgili kıyafet kullanımında dikkat edilmesi gereken şey vücut hatlarınıza dikkat ederek kullanmaktır. Vücudunuzda kalın bölgelerinize asla yatay çizgiler kullanmayın. Yatay çizgiler doğru bir şekilde kullanıldığında kişiyi asla kilolu göstermez. Ayrıca zayıf olan kişilerin yatay çizgili kıyafetler kullanması daha orantılı bir görünüme sahip olmanızı sağlayacaktır.

Bunların yanında büyük gösü olan bayanların da yatay çizgilerden uzak durması gerekmektedir. Dikine ve çizgileri ince olan kıyafet seçimleri oldukça narin ve şık görünmenize yardımcı olacaktır.

Çizgili pantolonlar için de seçim oldukça önemlidir. Kesim ve modele çok dikkat edilmelidir. Kalın çizgisi olan bir pantolon kişinin kalçasını daha geniş, bacakları daha kalın ve daha kaba gösterecektir.

Çizgili Kıyafetler ile Kadın Modası
Summary
Çizgili Kıyafetler ile Kadın Modası
Article Name
Çizgili Kıyafetler ile Kadın Modası
Description
Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilir? Kombin ve Stil İpuçları Nelerdir?
Author
Publisher Name
Ebe Çiğdem Çayır Doğum Koçu / Doula Danışmanlığı
Publisher Logo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir