Doğum şekliniz ister normal vajinal ister sezeryan olsun öncesi ve sonrasında psikolojik, fiziksel anlamda desteğe ihtiyacınız olduğunda emzirme, hastane prosedürleri, bebek bakımı, annenin takibi ve bakımı için destek olup danışmanlık yapmaktayım.

Doğum sonrası dönemde annenin ve bebeğin durumu, ihtiyaçlarının doğru şekilde karşılanması noktasında bir ebe olarak meslek hayatımda gözlemlerime dayanarak annenin ve aile üyelerinin endişeli, gergin ve telaşlı olduklarına şahit oldum. Biz ebeler ve hemşireler yoğun çalışma temposundan vakit buldukça anneye ve bebeğe bakım, beslenme, annenin hareketlenmesi konusunda yardımcı olmaya çalışıyoruz. Fakat bütün bu gelişimsel dönemin ebelik tecrübesi olan bir doğum koçuyla oldukça rahat ve daha az problemli geçeceğini düşünüyorum. Doğum şekliniz ne olursa olsun hastanede ya da evde emzirme, bebeğin bakımı danışmanlık yapıyorum ve yardımcı oluyorum.

Yanınızda sürekli bir hemşire bulunması anksiyete düzeyini azaltır, bebeğinizle keyifli bir hastane süreci geçirmenizi sağlar. Doğumdan itibaren ilk 24 saat boyunca danısmanlık, bakımlara destek olma ve eğitim verilmektedir. Bizimle her konuda  irtibata geçebilirsiniz. Bilgi almak için İletişim: ebecigdemcayir@gmail.com 

Özel Hemşirelik Hizmeti İstanbul bölgeleri

İstanbul Özel Hemşirelik Hizmeti, Profesyonel Doğum Koçluğu Hizmeti İstanbul Doula Danışmanlığı, Doğuma Hazırlık Gebe Eğitimi Merkezi lokasyonları İSTANBUL, Ataşehir, Avcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Beşiktaş, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Beykoz, Çekmeköy, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Kadıköy, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Şişli, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu.

Summary
Özel Hemşirelik Hizmeti | Doğum Koçu & Doula
Article Name
Özel Hemşirelik Hizmeti | Doğum Koçu & Doula
Description
Özel Hemşirelik Hizmeti | Doğum Koçu & Doula İstanbul
Author
Publisher Name
Ebe Çiğdem Çayır Doğum Koçu / Doula Danışmanlığı
Publisher Logo